BİZ KİMİZ, BİZİ TANIYIN

Bakanlığın denetim ve kontrolünde olan aile danışma merkezimizde toplam 11 Aile Danışmanı Çalışmaktadır. Bu aile danışmanlarımız Psikolog, Psikolojik Danışman, Sosyolog ve Doktorlardan oluşmaktadır.

2019 yılının son çeyreği olan şu dönemde Adanaya bir yenilik ve bir hizmet daha getirmenin gururunu yaşamaktayız. Adana’ya DİKO-GES metodu ile bir çok problemi çözecek neurofeedback cihazı ile birlikte zenginleştirilmiş içerik ve dikkat konsantrasyon arttırmaya yönelik DİKO-GES yöntemini kurduk.

Bu yöntem çok uzun yıllardan beridir tüm dünyada kullanılmakta iken, zenginleştirilmiş uygulamalı metodlar sadece DİKO-GES Terapi metodunda mevcuttur.

Misyonumuz: Dünyada ve Türkiyede başarılarla dolu ve yenilikçi anlayışımızla etkili ve verimli örnek gösterilen bir kurum olmak 

 

Misyonumuz: Tüm paydaşlarımıza, çocuklarımıza (yaşı kaç olursa olsun) tüm öğrencilere “sınıfları ne olursa olsun” tüm gençlerimize toplumun en değerli taşı olan ailelere ve velilere, ekibimize, bireylere, çevremize ve topluma kattığımız donanımları ve değerleri sürekli ve kalıcı olacak biçimde hayatın her anında belirgin, etkilerini kalıcı bir şekilde arttırmak.

  • Biz merkezli düşünmemizin önemi ve gücünü bilen, ortak değerlerimizi ve davranışlarımızı, kültürümüzü bilen, özümseyen benimseyen, ve bunları günlük sosyal ve akademi yaşamlarının içerisine dahil ederek çaba gösteren bir kurum olma yolunda en iyi hizmeti vermek için Seyhan / Adana’dayız.

EKİBİMİZ

Hekim, Psikolog, Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanlarından Oluşan Dev Kadro İle Adana’da Hizmetinizdeyiz. Bilgi ve Randevu İçin Hemen Arayınız.

blank

ADNAN KALKAN

KURUM MÜDÜRÜ - AİLE DANIŞMANI

blank

İLAYDA ASLANTUTAR

AİLE DANIŞMANI - ÇOCUK GELİŞİM UZMANI

blank

DR. ERCAN ÖZLER

TIP HEKİMİ

blank

HATİCE ARASAN

Psikolog - Aile Danışmanı

blank

VEYSEL KORKMAZ

TEKNİK PERSONEL

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments